Boyko, Andrew R.

candidat des sciences techniques, Assistant

Biographie
DANS 2011 році закінчив Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка за спеціальністю «Математика».
У цьому ж році вступив до аспірантури Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя на кафедру математичних методів в інженерії за спеціальністю 01.02.04 La mécanique des corps solide déformantes.
AVEC 2014 Il est l'adjoint de méthodes mathématiques en génie.
DANS 2016 році захистив кандидатську.

Travail éducatif et méthodique

Sujets d'enseignement:
• Вища математика;
• Математика для економістів;
• Математичні методи в психології;
• Теорія ймовірностей та математична статистика.

Activité de recherche scientifique
Займається задачами та методами дослідження пластичних деформацій в армованих та композитних матеріалах.

Publications de base:
1. Kriven′ V.a.. Пластичне відшаровування жорсткого включення, обмеженого цилідричними поверхнями, під зсувним навантаженням [Texte] / DANS. А. Kriven′, А. Р. Boyko, AT. B. Гнатюк // Наукові нотатки . – 2013. -Vip. 41(1). – C. 142-147.
2. Kriven′ V.a.. Пластичне відшарування жорсткого півбезмежного включення скінченної ширини під зсувним навантаженням за наявності міжфазних тріщин [Texte] / VA. Kriven′, A. R.. Boyko // Technologies physico-mathématiques de la modélisation et de l'information. – 2014. -Vip. 19. С. 84–92.
3. Kriven′ V.a.. Пластичне відшарування волокна квадратного поперечного перерізу під дією зсувного навантаження за наявності міжфазних тріщин [Texte] / VA. Kriven′, A. R.. Boyko, A.. Kaplun // Математичні методи та фіз.- fourrure. champ. – 2014. – Т. 57, № 3. – C. 101 – 108.
(Kryven’ V.A. Plastic exfoliation of a fiber with square cross-section under shear loads in the presence of interfacial cracks / V.A. Kryven, A.R. Boiko, A.V. Kaplun // Journal of Mathematical Sciences. 2015.– V. 206, Aucun. 3.)