Bojko, Andrew R.

Kandidat der technischen Wissenschaften, Assistentin

Biografie
IN 2011 році закінчив Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка за спеціальністю «Математика».
У цьому ж році вступив до аспірантури Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя на кафедру математичних методів в інженерії за спеціальністю 01.02.04 «Mechanik der deformierbare feste Körper».
MIT 2014 Er ist der Assistent von mathematische Methoden im Maschinenbau.
IN 2016 році захистив кандидатську.

Pädagogische und methodische Arbeit

Lehrgebiete:
• Вища математика;
• Математика для економістів;
• Математичні методи в психології;
• Теорія ймовірностей та математична статистика.

Wissenschaftliche Forschungstätigkeit
Займається задачами та методами дослідження пластичних деформацій в армованих та композитних матеріалах.

Grundlegende Publikationen:
1. Kriven′ V.a.. Пластичне відшаровування жорсткого включення, begrenzte Cilìdričnimi Oberflächen, unter rollenden Lasten [Text] / IN. А. Kriven′, А. P. Boyko, O.. B. Hnatiuk // Wissenschaftliche Hinweise . – 2013. -Problem. 41(1). – C. 142-147.
2. Kriven′ V.a.. Пластичне відшарування жорсткого півбезмежного включення скінченної ширини під зсувним навантаженням за наявності міжфазних тріщин [Text] / ALS IN.. Kriven′, A. R.. Boyko // Physikalisch-mathematische Modellierung und Informationstechnologien. – 2014. -Problem. 19. С. 84–92.
3. Kriven′ V.a.. Пластичне відшарування волокна квадратного поперечного перерізу під дією зсувного навантаження за наявності міжфазних тріщин [Text] / ALS IN.. Kriven′, A. R.. Boyko, A.. Kaplun // Математичні методи та фіз.- Pelz. Feld. – 2014. -T. 57, № 3. – C. 101 – 108.
(Kryven’ V.A. Plastic exfoliation of a fiber with square cross-section under shear loads in the presence of interfacial cracks / V.A. Kryven, A.R. Boiko, A.V. Kaplun // Journal der mathematischen Wissenschaften. 2015.– V. 206, Nr.. 3.)